Διδακτικό Προσωπικό 2015-2016

Διδακτικό Προσωπικό 2015-2016

                 Εκπαιδευτήριο

 «ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΜΥΡΝΗΣ»                                                                                σχολ. έτος:  2015-2016

                                                                                    

 

Δ Ι Δ Α Κ Τ Ι Κ Ο  &  Δ Ι Ο Ι Κ Η Τ Ι Κ Ο  Π Ρ Ο Σ Ω Π Ι Κ Ο

           

(Διευθύνων Σύμβουλος)                   (Διευθύντρια)                 (Υποδιευθύντρια)                                      (Επόπτης)

 

Καπέλλας Αντώνιος            Τσαούση Δέσποινα           Ξενικού Αγγελική              Μπέλλος Αλκίνοος

             

 

 

Α1       Ηλιοπούλου Αφροδίτη           ………………………………………………………….

Α2       Μπούρκουλα Ανθίππη            ………………………………………………………….

Α3       Μαρούδη  Ευγενία                  ………………………………………………………….

Α4       Κρητικού Μαριλίζα                ………………………………………………………….

Α΄        Ορφανού Βασιλική                 ………………………………………………………….

                     

Β1       Πολίτη Λουκία                        ………………………………………………………….

Β2       Ρήγα Αναστασία                     ………………………………………………………….

Β3       Φρέντζου Ευφημία                 ………………………………………………………….

Β4       Τούμπουρου Μαριάννα           ………………………………………………………….

Β΄        Τσάφου Ελένη                        ………………………………………………………….

 

Γ1        Χαρχαντή Ειρήνη                    ………………………………………………………….

Γ2        Σιάτη Μαρία                            ………………………………………………………….

Γ3        Δελή Αναστασία                     ………………………………………………………….

Γ4        Δρακοπούλου Σταυρούλα       ………………………………………………………….

 

Δ1        Κορίνθιος Ιωάννης                  ………………………………………………………….

Δ2        Μπριασούλη Αρχοντία           ………………………………………………………….

Δ3        Ξενικού Αγγελική                   ………………………………………………………….

Δ4        Προβιά Κωνσταντίνα              ………………………………………………………….

Δ΄         Λαγουβάρδος  Παύλος           ………………………………………………………….

 

 

Ε1    Μπαστούλης Σίμων                    ………………………………………………………….                       

Ε2    Σιδερής Βασίλης                        ………………………………………………………….

Ε3    Βιτουλαδίτης Γιώργος                ………………………………………………………….          

Ε4    Ψαρράς Σταύρος             ………………………………………………………….                       

Στ1  Δράσσας Γεώργιος                     ………………………………………………………….           

Στ2   Μαστραντώνης Κωνσταντίνος  ………………………………………………………….           

Στ3   Μαρκεσίνης Παναγιώτης           ………………………………………………………….           

Στ4   Τερλέγκα Μαρία                        ………………………………………………………….

 

 

 

 

 

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ:

 

Αντωνοπούλου Γεωργία (Μουσική)                 ….....................................................................…………

Γιαννοπούλου Ανδρομάχη  (Καλλιτεχνικά)      ….....................................................................................

ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ:

 

Δημογιαννοπούλου Βασιλική                           ….....................................................................................

Τσαμαδιά Ελένη                                                ….....................................................................................

Ψυλλίδης Γεώργιος                                           ….....................................................................................

 

ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ:

 

Δελατόλα Αγνή                                                 ….....................................................................................

Θεοδώρου Χριστίνα                                         ….....................................................................................

Κοκκίνη Ίρις                                                      …………………………………………………………

Μώρου  Κυριακή                                              ….....................................................................................

Παπαγεωργίου Κατερίνα                                  ….....................................................................................

Στεφάνου Μαρία                                               ….....................................................................................

 

 

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ:

 

Γιαννοπούλου Ιωάννα                                       …………………………………………………………

Δήμου Ελένη                                                     …………………………………………………………

Νόβη Ευθυμία                                                    …………………………………………………………

Παπαουλάκη Σταματία                                      ………………………………………………………….

Χρηματοπούλου  Μαρία                                    …………………………………………………………

Χριστοφή Μαρία                                                …………………………………………………………      

                         

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ:

 

Τριανταφύλλου Παναγιώτα                               …………………………………………………………

Παπαδημητρίου Αικατερίνη                              …………………………………………………………

 

Καραπάνου Ειρήνη                               ………………………………………………………..………….

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ:

 

Λαγοπούλου Λουίζα                                         …………………………………………………………

 

Βόλγου Σελέστα                                               …………………………………………………………

 

ΝΟΣΟΚΟΜΑ:

Παναγιωτοπούλου Αγγελική                                      ..………………………………………………………………….

 

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ:              

Λουκίδη Θεοδώρα                                             ………………………………………………………….

 

 

            

360 View- Εγκαταστάσεις

Εγγραφές 2016-2017

Επισκέπτες

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
102
200
978
4377
364884
54.205.153.192
4
0
4